Resident DJ Kemistry 3

Produkt nemá žádné parametry.

• Přehledný, dostatečné základní funkce, vzhled
    • kromě ekvalizéru je zde i přehrávač přes USB (na úrovni levných čínských přehrávačů)
    • vyšší šum ekvalizéru. Při zapnutém ekvalizéru se zvýčí šum v reproduktorech asi 3x než při vypnutém
    • vhodný pro domácí použití, pro profi nedoporučuji kvůli šumu
    • pro mě nedostatečná kvalita. Pokud nemáte nároky na kvalitu zvuku tak asi ok

Prodejce odmítl přijmout zboží zpět v zákonné lhůtě z důvodů koupě na IČO, takže za mě vyhozené peníze. Propojení přes BT se mi zatím nepodařilo.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Dobrý zvuk, robustní konstrukce, přehlednost, osvětlení.
    • Plastové krytky faderů, velmi špatně se vytahují kabely XLR.

Za ty peníze dle mého skvělý mixák určený do racku, nešumí ani v aktivkách což se u mnoha mixáků říci nedá.

• Dobře vybavený DJ mix pult
    • Kvalitní provedení
    • Spousta možností připojení
    • Integrované zvukové efekty
    • Dozvuk

Produkt nemá žádné parametry.

Zařízení resident dj Kemistry 3 je nadaný 4 kanálový DJ mixážní pult. Kromě širokého spektra připojeni, rackové konstrukce a technických vymožeností jako bluetooth, USB a SD zaujme přehledným uspořádáním s černým uživatelským rozhraním.

Mix poskytuje všechny možnosti připojení pro základní DJ sestavy. Audio zařízení, jako jsou CD přehrávače, gramofony a zesilovače lze připojit přes vstupy a výstupy v XLR, jack a cinch konektory.

Dvojnásobně výnosnou specialitou zařízení resident dj Kemistry 3 je USB vstup na horní straně zařízení, přes který lze přehrávat MP3 skladby z USB datových nosičů. K vrcholům patří integrované rozhraní bluetooth, které umožňuje bezdrátově přehrávat hudbu ze smartphonu, tabletu nebo laptopu.

Vstup pro mikrofon, výstup pro sluchátka, crossfader, linkový fader a funkce cue jsou nezbytné pro každého DJ. Pro optimální přizpůsobení zvuku je k dispozici 10 pásmový ekvalizér pro každý kanál a také gain a cue regulátor.

Kovová skříň si vás získá pevným zpracováním a vysoce kvalitními komponenty, jako jsou protiskluzový hliníkový regulátor a hladce pohyblivý crossfader. Gumové nožičky poskytují vynikající oporu a mixování bez kmitání.

• Přehledný, dostatečné základní funkce, vzhled
    • vhodný pro domácí použití, pro profi nedoporučuji kvůli šumu
    • pro mě nedostatečná kvalita. Pokud nemáte nároky na kvalitu zvuku tak asi ok

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Dobrý zvuk, robustní konstrukce, přehlednost, osvětlení.
    • Plastové krytky faderů, velmi špatně se vytahují kabely XLR.

• Hodně vstupu,mp3 přehravač,echo,vstup pro lampu,výstup pro odposlech.

Za tyto peníze výborny mixpult.Používám ho na oslavy atd.Vybíral jsem nějaký levnější a dobrý mixpult a resident dj je pro mně dostačující.Doporučuji všem co schaní výborný mixpult za rozumnou cenu.

• Dobře vybavený DJ mix pult
    • Kvalitní provedení