Pioneer DDJ-400

MIDI

• Poměr cena výkon
    • Design
    • Množství funkcí přímo na mixpultu, prakticky ani není nutné používat myš a funkce v programu
    • licence na rekordbox
    • Není to nevýhoda pultu, ale spíš SW - Rekordbox. Nevyhovuje mi funkce AUTOMIX a možnost vyhledávání tracků.

Mixák je super - přehledný, rychle pochopitelný, snadno ovladatelný. Velikost je akorát. Možná bych uvítal osvětlení jogů, ale to je detail. K mixpultu nemám co říct špatného.
    Nejsem ale moc spokojen s Rekordboxem.
    1. Funkce automix je totálně k ničemu, přehazuje si písničky uprostřed, hrozné přechody, nedá se to nastavit... snad s nějakou další aktualizací se to zpraví.
    2. Vyhledávání... ano, když si děláte playlisty a kolekce, tak to jde. Ale když máte jako já asi 200 GB hudby, tak přelouskání do playlistů by mi zabralo rok.
    Tyto dvě věci měl např. VirtualDJ funkční a to mi hodně chybí.
    Jinak jsem ale velmi spokojen, za ty peníze opravdu dobrý kauf a je to radost na něm hrát a používat různé efekty apod...

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Jednoduché ovládání, controller ovládá češtinu!

• , zakoupeno v Techhouse

• Jednoduchost

MIDI

DJ kontroler Pioneer DDJ-400 je DJ kontrolér, pomocí nějž snadno vybrousíte své DJ skills. Ovládání vychází z vlajkové lodi NXS2, takže pokud se rozhodnete věnovat se DJingu naplno, snadno se adaptujete i na profesionální kontroléry. Ke kontroléru navíc dostanete software Rekordbox, který naplno rozvine váš kreativní potenciál. Rekordboxc je nejen plnohodnotný DJ software, ale budete se díky němu i neustále zlepšovat. Obsahuje totiž řadu tutoriálů, které obsáhnou i pokročilé DJ techniky. Kontrolér má veškeré ovládací prvky, které budete potřebovat k vytvoření unikátního setu. Dvoukanálový mix s třípásmovými korekcemi a filtry, fadery a crossfaderem, široké jog disky s fadery pro rovnání beatu a podsvícené pady pro spouštění cues a samplů. Samozřejmostí je rychlý přístup k funkcím Hot Cue, Beat Loop, Beat Jump nebo Sampler a na palubě se nachází i Beat FX, kreativní efekty synchronizované s BPM vašeho tracku. Potěší zabudovaná zvuková karta, díky níž můžete produkci poslouchat na profi monitorech, mikrofonní vstup s ovládáním hlasitosti, robustní konstrukce a postranní madla pro snadné přenášení. Protiprachový kryt pro Pioneer DJ DDJ-400: {1}

• Poměr cena výkon
    • Design
    • licence na rekordbox

Nejsem ale moc spokojen s Rekordboxem.
    Tyto dvě věci měl např. VirtualDJ funkční a to mi hodně chybí.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Jednoduché ovládání, controller ovládá češtinu!

• , zakoupeno v Techhouse

• Jednoduchost
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Pro hobby hraní je produkt více než dostačující. Pokud hledáte produkt pro začínající DJ nebo DJ kteří si sem tam zahrají na nějaké té menší akci tak je Pioneer DDJ-400 dobrým řešením. Váha je super na převážení. Je to prostě věc za málo peněz hodně hudby. doporučuji.
    • Software by mohl být lépe propracován, chybí mi vyhledávání skladeb.

• zpracování
    • rozložení ovládacích prvků
    • nízká hmotnost
    • kompaktní rozměry

Věděl jsem, co chci a DDJ-400 to má všechno. Je to sice stále začátečnická konzole, ale při troše cviku se s ní dá hrát jako s profi sestavami (téměř).
    Při zpětném pohledu bych přeskočil učení se hraní na jednodušší konzoli a začal rovnou s tímto.

• Opravdu doporučuji
    • Lehká ovladatelnost
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• V zásadě stejný layout a funkce jako profi zařízení.
    • Nízká hmotnost, ideální pro přenášení.
    • Trochu komplikovanější práce s efekty oproti profi mixérům.

Kvalitní a dobře zpracovaný výrobek, který do puntíku plní to, co od něj očekávám :-)

• bytelný
    • kvalitní!
    • Rekordbox základní licence
    • menší pady
    • NELZE OPEROVAT S DECKEM 3 a 4 !!
    • divná manipulace s FX

Velký pozor, pokud chcete ovládat DECK 3&4, tak přes Rekordbox to nepůjde. Viděl jsem, že lidi mixují na Traktor SW a tam to jde. Jinak controller působí velmi kvalitně, má velký Tempo fader. kupoval jsem 4 měsíce zpět a hraje se na něm skvěle

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• PIONEER
    • Dobré zpracování, dobrá kola i na scratching
    • Podsvícení
    • Není zas tak složitý na ovládání
    • Vlastní DJ software recordbox
    • Funkce SLIP (bohužel nejde aktivovat manuálně na kontroleru)
    • 4 x 16 samplů
    • Má takový profesionální vzhled i rozložení decků a mixeru, jako vyšší modely Pioneer
    • Nejde manuálně pustit SLIP
    • Jen jeden FX efect na jednotce Beat FX
    • Volný prostor, kde mohly být další ovladače

Je to Pioneer, jsem spokojený, dá se na tom dělat hodně a je se pořád co učit, na Youtube jsou machři, co na to hrají

• Super