Behringer PMP2000

kvalitní přístroj

• , zakoupeno v AudioSound

• zkušenosti s touto značkou v minulosti
    • dobře skladovatelný
    • Má sice hodně efektů,ale většina je nepoužitelných.Nevýhodou je,že nelze jedním knoflíkem nastavit současně echo a hal.

Tenhle mix bych nedoporučila muzikantům na velké sály,není tak výkonný.Nechtěla jsem měnit bedny.Koupila jsem si tuto značku proto,že ten minulý mi vydržel 8let.Při rozbití prošel rukama několika lidí a nikdo ho nedal do kupy.Každý mi jen řekl,že si myslel ,že je to značka a po rozdělání byla kvalita jinde a už mi ho nedoporučili.Ale je to spotřební zboží,tak když vydrží 2-3 roky budu spokojená .

Počet faderů

Powermix renomovaného světového výrobce se skvělým poměrem cena/výkon.Technické parametry: • EUROPOWER(R) Profesionální 10-kanálový powermix• 9 mic vstupů - 7/8, 9/10 a 11/12 jsou zároveň mono i stereo• 4 stereo vstupy• RMS výkon 2 x 165W do 8 Ohmů• 1 x 500W (můstek)• Fantomové napájení plus 48V• 24-bitový digitální FX procesor• FBQ Feedback Detection System• 9 pásmový ekvalizer na obou výstupech• Tape vstupy a výstupy.

• Super

Je výborný

• Perfektní cena
    • zvuk
    • a kvalita.

Vše výborné nemám žadnou výhradu

• Dle zkušeností je to držák!
    • Jeho cena byla rozhodující.
    • Hrajeme muziku od Vlacha po Bacha. Společně ze subwooferem vše stíhá.

Máme tenhle mixpower v kapele již 6 let. Hrajeme každý týden. Nehrajeme na stejným místě.Zapnem a cca.po ti hodinách vypnem. Funguje bez problémů,bez oprav. za těch 6let se vyplatil.jestli doslouží,koupíme si ho zas.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

kvalitní přístroj